Вівторок, 5 Березня

Благодійна організація на Львівщині ввозила брендові одяг і взуття під виглядом гуманітарки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Одна з благодійних організацій налагодила на Львівщині схему ввезення одягу та взуття відомих брендів під виглядом гуманітарної допомоги. За попередніми даними, вартість цього товару становить понад 11 мільйонів гривень. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Твоє Місто.

У межах кримінального провадження за фактом підроблення документів (ч. 3 ст. 358 КК України) Львівська обласна прокуратура виявила вантажівку із напівпричепом, яка перевозила з-за кордону під виглядом гуманітарної допомоги нові взуття і одяг. Під час обшуків вилучили 144 мішки із одягом та стільки ж мішків із взуттям. Зокрема, виявили понад 3,5 тисячі пар нового чоловічого, жіночого та дитячого взуття різних марок, в тому числі відомих брендів.

«За попередніми даними, загальна вага вилученого товару становить більше, ніж 7,6 т товару вартістю на понад 11 млн грн, при цьому в офіційних документах і вага, і вид вантажу вказували інші», – пояснюють у пресслужбі прокуратури.

Слідчі дії тривають, вантажівку та напівпричеп вилучили, наразі вирішують питання про накладення на них арешту. Окрім цього, встановлюють осіб, причетних до вчиненого кримінального правопорушення.