Четвер, 13 Червня

Білий дім опублікував офіційну заяву з приводу поїздки Байдена до Києва

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден сьогодні, 20 лютого, прибув з офіційним візитом до Києва. Білий дім опублікував заяву з приводу поїздки президента США до Києва.

«У той час як світ готується відзначити річницю жорстокого вторгнення росії в Україну, я сьогодні перебуваю в Києві, щоб зустрітися з президентом Зеленським і підтвердити нашу непохитну відданість демократії, суверенітету та територіальній цілісності України.

Коли путін розпочав своє вторгнення майже рік тому, він думав, що Україна слабка, а Захід поділений. Він думав, що зможе нас перемогти. Але він був глибоко неправий.

Сьогодні у Києві я зустрічаюся із президентом Зеленським та його командою для розширеного обговорення нашої підтримки України. Я оголошу про чергове постачання критично важливого обладнання, включаючи артилерійські боєприпаси, протитанкові системи та радари повітряного спостереження, щоб допомогти захистити український народ від повітряних бомбардувань.

І я поділюся, що пізніше цього тижня ми оголосимо про додаткові санкції проти еліт та компаній, які намагаються допомогти російській військовїй машині. За останній рік Сполучені Штати створили коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану, щоб допомогти захистити Україну безпрецедентною військовою, економічною та гуманітарною підтримкою – і ця підтримка триватиме.

Я також з нетерпінням чекаю на поїздку до Польщі, щоб зустрітися з президентом Дудою та лідерами наших союзників на Східному фланзі, а також виступити із промовою про те, як Сполучені Штати продовжуватимуть об’єднувати світ на підтримку народу України та основних цінностей прав людини та гідності у Статуті ООН, які об’єднують нас у всьому світі».