Неділя, 21 Квітня

Біля польського генконсульства з’явиться громадський простір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі Яцека Куроня у Львові створять громадський простір. Ремонтні роботи на території навпроти Генерального консульства Республіки Польща розпочались у віторок, 8 травня, передає Zaxid.net.

За інформацією прес-служби ЛМР, на площі облаштують можливість безбар’єрного пересування для людей з інвалідністю, встановлять вуличні меблі і висадять дерева.

© city-adm.lviv.ua

«Головне завдання в тому, що буде перемощено необхідну плитку, відремонтовано два заходи на площу, які є, і буде зроблено один доступний захід для осіб з інвалідністю. І, фактично, площа стане ще більш доступною з вулиці Стуса. А також площа буде додатково озеленена. Декілька дерев, які хворі та перебувають в аварійному стані, то вони будуть замінені на значну частину здорових дерев. Окрім того, будуть оновлені вуличні меблі. Замовником робіт є Галицька районна адміністрація», — зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

“Ми підготуємо площу. Плитка буде стояти на бетоні, а не на піску. Сквер зовсім зміниться”, – розповів працівник Галицького шляхо-ремонтного підприємства Павло.

Ремонтуватимуть сквер до трьох тижнів.

Нагадаємо, що за присвоєння імені Яцека Куроня площі біля Генерального консульства Польщі депутати ЛМР проголосували 22 березня. Яцек Куронь — польський політик, визначний учасник антикомуністичної опозиції народився у Львові 3 березня 1934 року.

Він був співавтором стратегії незалежної профспілки «Солідарність» і учасником«Круглого столу» 1989 року, що призвів до виборів і зміни влади у Польщі. Куронь працював міністром праці та соціальної політики у 1989 – 1993 рр. і обирався депутатом Сейму в 1989 – 20001 рр. Помер видатний львів’янин 17 червня 2004 року, похований у Варшаві на військовому цвинтарі Повонзки.