Субота, 18 Вересня

Біля львівського аквапарку планують збудувати торговий комплекс

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Розташований на цій ділянці недобудований будинок культури ЛАЗу знесуть, пише Zaxid.net

На вул. Княгині Ольги біля аквапарку «Пляж» планують збудувати новий торговий комплекс. Для цього забудовник хоче знести недобудовану радянську будівлю будинку культури Львівського автобусного заводу.

У п’ятницю, 16 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради розглядав питання про надання ТзОВ «Західний інвестиційний союз» містобудівних умов та обмежень на будівництво багатофункціонального комплексу на вул. Княгині Ольги, 110 поруч з аквапарком. Однак члени виконкому вирішили перенести розгляд питання, аби узгодити із забудовником облаштування прилеглої території, на якій розташований ринок «Провесінь».

Як зазначається в проекті документу, на ділянці площею 0,92 га планується знесення недобудованого з радянських часів будинку культури збанкрутілого Львівського автобусного заводу та зведення багатофункціонального комплексу вистою 22 м з вбудованим підземним паркінгом.

Однак під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий запропонував узгодити із інвестором облаштування прилеглої до майбутнього торгового комплексу території, на якій зараз розташований ринок «Провесінь». За словами Андрія Садового, варто поєднати ринок з торговим центром, аби прибрати з цієї території різноманітні МАФи і павільйони ринку. Відтак, виконком вирішив відкласти розгляд питання про надання містобудівних умов та обмежень на будівництво торгового комплексу.

Зазначимо, що в січні виконком ЛМР надав дозвіл на розробку детального плану території в районі вул. Княгині Ольги та Володимира Великого, який серед іншого має передбачити будівництво торгового комплексу на місці покинутої недобудови та влаштування під’їздів до нього. Розробити детальний план має ТзОВ «Комплекс водних видів спорту», якому належить розташований поруч аквапарк «Пляж». У цьому районі розташовані також ТЦ «Львів» («Новий ЦУМ») та низка інших будівель, у яких здійснюється торгівля.

Додамо, що будівлю, яку зараз планують знести, ЛАЗ почав будувати ще у 1975 році, однак так і не добудував через борги перед підрядником, а сама будівля не була на балансі заводу. У 1990-2000 роках будівля мала різних власників, а у 2010 році її придбало ТзОВ «Західний інвестиційний союз». Ділянку, на якій розташована будівля, депутати ЛМР передали в користування компанії ще у 2011 році, однак тоді ЛАЗ намагався повернути її собі.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Західний інвестиційний союз» належить Марії Назаркевич та Людмилі Коломійцевій.

Share.