Субота, 20 Квітня

Біля готелю «Жорж» у центрі Львова планують збудувати багаторівневий паркінг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Біля готелю «Жорж» у центрі Львова планують збудувати багаторівневий паркінг. Для цього у п’ятницю, 23 березня, виконавчий комітет Львівської міськради надав дозвіл на розробку детального плану території, у якому має бути передбачене будівництво паркінгу. Про це повідомляє Zaxid.net.

Згідно з рішенням виконкому, ТзОВ «Ательєр» має розробити детальний план території, обмеженої вул. Вороного, Руданського, Ліста, Коперника, пл. Міцкевича та просп. Шевченка.

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, розробка детального плану пов’язана з тим, що є можливість будівництва багаторівневого паркінгу рампового типу позаду готелю «Жорж». Водночас, за його словами, наразі не відомо, скільки рівнів матиме паркінг і скільки автомобілів вміщуватиме. Такі параметри стануть відомі після розробки детального плану території.

Місце розташування ділянки, на якій планують збудувати паркінг

«Тут є можливість розміщення багаторівневого паркінгу рампового типу біля готелю «Жорж». Зараз ми є у підвішеному стані, адже будь-яка інвестиційна діяльність неможлива без детального плану території. Після його розробки можна буде говорити про чіткі плани. Проект покаже, скільки машин він (паркінг, – авт.) зможе вміщати. А головна мета – розгрузити центр від машин», – сказав головний архітектор.

Зазначимо, що ТзОВ «Ательєр» ще у 2009 році отримало від міськради дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,188 га на вул. Вороного, 4 «для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу рампового типу з приміщеннями торгово-офісного і спортивно-відпочинкового призначення».

За даними аналітичної системи YouControl, кінцевими бенефіціарами ТзОВ «Ательєр» є Григорій Гринишин, Олег Руденко, Руслан Карпенко та Юрій Романюк.