Більше тисячі немовлят народилися в лікарні святого Миколая у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пологове відділення в дитячій лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова працює уже рік. За цей час тут народилося 1025 немовлят. Це 570 хлопчиків та 455 дівчаток.

«Вже рік у нас народжуються дітки. Рік тому, саме в День Незалежності, в нашій лікарні запрацювало пологове відділення. Відтоді наші лікарі допомогли з’явитися на світ понад тисячі малюків. Ми щораз радіємо, коли, попри все, в нас народжуються діти. І сподіваємося, що невдовзі всі вони ростимуть під мирним українським небом», – зазначає Іван Міськів, директор лікарні святого Миколая у Львові.

Пологове відділення у лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання – це ще один крок до комплексної допомоги мамам та діткам. Адже, маючи спеціалістів та всі можливості для лікування найскладніших патологій, лікарі можуть діагностувати їх ще під час вагітності і допомагати. Діток не треба транспортувати в інші заклади, як це було раніше – всю допомогу надають одразу на місці. Тут, зокрема, є дитяча нейрохірургія, кардіохірургія – тобто весь комплекс медичної допомоги, який може бути наданий новонародженій дитинці за потреби.

Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологові зали і 2 операційні. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.

«На жаль, є патології, при яких допомогу треба надати максимально швидко. І зараз це можна зробити у нас, не транспортуючи дитинку в інші заклади», – каже Іван Міськів, директор лікарні святого Миколая.

Також він наголошує, що фахівці лікарні святого Миколая мають ще одну важливу мету – розвиток хірургії плоду, коли певні патології немовляти можна відкоригувати ще в утробі матері.