Неділя, 14 Квітня

Білорусь “у межах перевірки” розгортає на кордоні з Україною сили спецоперацій

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У міноборони Білорусі заявили, що відправляють сили спецоперацій під кордон з Україною. Це, мовляв, відбуватиметься “у межах перевірки”.

Перед таким оголошенням начальник генштабу збройних сил Білорусі Віктор Гулевич традиційно побідкався, що НАТО та Україна “загрожують” його державі. Це при тому, що саме з території Білорусі в Україну летять російські ракети, пише 24 Канал.

У межах другого етапу перевірки сил негайного реагування на західний та північно-західний операційні напрямки висунуто батальйонно-тактичні групи. Для їх посилення висуваються підрозділи протиповітряної оборони, ракетних військ та артилерії, які забезпечуватимуть їхнє бойове функціонування, – наголосив генерал-майор.

Міноборони Білорусі розгорнуло підрозділи сил спеціальних операцій на 3 тактичних напрямках біля кордону України.

З 10 травня у Білорусі вирішили почати формування територіальних військ у Кобринському та Лідському районах. Тероборона нібито займатиметься охороною важливих об’єктів. Із запасу на військові збори призвуть близько 430 осіб. Так Мінськ хоче підвищити здатність місцевих органів управління та частин територіальних військ “виконувати завдання”.