Вівторок, 7 Лютого

Білорусь обурена тим, що Україна зміцнює свій кордон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Білоруські прикордонники обурюються тим, що українські військові продовжують “мінувати” території, прилеглі до кордону з Білоруссю.

Білоруси повідомляють, нібито Збройні сили не лише мінують свій кордон із країною-агресором, а й нібито “руйнують дороги” та “об’єкти інфраструктури”.

Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Білорусі, пише ТСН

Прикордонники сусідньої держави навіть оприлюднили якесь відео з “мінуванням”.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що Україна почала будувати стіну на кордоні з Білоруссю.

“Зводять фортифікаційні споруди та облаштовують кордон також і в регіонах, які межують з територією Росії. Наші прикордонники 24/7 відстежують ситуацію, мають все необхідне обладнання для того, щоб побачити ворога далеко в тилу”, – зазначив Тимошенко.

У Волинській області вже звели стіну на трьох кілометрах українсько-білоруського кордону. Це – рів, насип, залізобетонний паркан з колючим дротом. Тимошенко наголосив, що це ще не все, проте додав, що деталей поки не повідомлятимуть.

Схожі роботи тривають також і у Рівненській та Житомирській областях. Після деокупації всієї української території таку ж стіну побудують на кордоні з Росією.