Біля «Цитаделі» у Львові збудують 6-поверхівку для СБУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На вул. Дмитра Вітовського, 38-А у Львові, біля парку «Цитадель», планують збудувати шестиповерхівку. Про намір видачі відповідних містобудівних умов та обмежень повідомили під час засідання виконавчого комітету ЛМР 9 липня, інформує Tvoemisto.tv.

Цей будинок мають збудувати для працівників СБУ, а під будівництво планують 16 сотих. Територія з 2007 року закріплена за силовиками, ділянку передали в постійне користування власне для спорудження цього будинку.

Зазначимо, що детальний план територій в районі вул. Вітовського, вул. Лукіяновича, вул. Грабовського погодили у жовтні 2022 року. Як повідомляв головний архітектор проєкту під час засідання архітектурно-містобудівної ради, будинок матиме 33 квартири. Він складатиметься з двох частин – одна буде секційною, а інша – коридорного типу. Там будуть однокімнатні квартири. Житло буде соціальне і буде постійна ротація мешканців. На другому поверсі, можливо, буде садок, зазначав архітектор. Також у будинку планують облаштувати двоповерховий підземний паркінг.