Четвер, 29 Вересня

Біля ринку «Добробут» проводиться незаконне будівництво: будує мама кандидата в мери Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Виявлено самовільне зaхoплення земельної ділянки на площі Князя Ярослава Осмомисла біля ринку «Добробут» у самому центрі міста. На ділянці без жодних дозволів компанія «Перлина Львова», пов’язана із кандидатом у мери Львова Назарієм Брезіцьким, почала зводити бетонний каркас великої будівлі на 800 м2, інформує Zaxid.net.

«Поблизу ринку «Добробут» (площа Осмомисла) за фіктивними документами на місці колишнього кафе без жодного дозволу розпочали заливати бетон і ставити каркас будівлі», – повідомив у понеділок, 5 жовтня, заступник мера Львова Андрій Москаленко у Facebook.

Заступник мера розповів, що на цій ділянці колись діяло літнє кафе, яке згoріло і досі перебувало у закинутому стані. Кафе було у форматі літнього майданчика, а зараз на його місці будується великий двоповерховий об’єкт з бетонними каркасами. На це жодних дозволів у мерії не давали.

Натомість, зі слів Андрія Москаленка, ще у 2017 році обласна ДАБІ видала свідоцтво фірмі «Перлина Львова» на введення в експлуатацію неіснуючого об’єкта площею близько 800 м2, який тільки зараз, через три роки, почали активно там будувати. Представники мерії провели інспекцію самобуду, вручили припис про його демонтаж та звернулися в поліцію.

Заступник мера Львова також повідомив, що люди, яких посадовці зустріли на об’єкті, розповіли, що «до цього рeйдeрства має пряме відношення один з учасників виборчих перегонів». Зараз цю інформацію в мерії перевіряють.

За даними YouControl, на площі Ярослава Осмомисла 3А та 3 зареєстровані дві пов’язані між собою фірми ТОВ «Перлина Львова» та ПП «Перлина Львова». Власниками ТОВ «Перлина Львова» є мешканка Жовкви, мама 36-річного кандидата в мери Львова Назарія Брезіцького – Галина Брезіцька – та львів’янин Борис Котюк. Загалом 55-річна Галина Брезіцька є співвласницею близько 20 компаній. Також вона разом із Назарієм Брезіцьким є співзасновницею ГО «Ідея міста». Власницею ПП «Перлина Львова» є львів’янка Ганна Котюк, зареєстрована за одною адресою разом із Борисом Котюком.

ZAXID.NET намагався отримати коментар у Назарія Брезіцького, однак він не знайшов часу на спілкування, попросивши зателефонувати пізніше, але більше слухавки не брав.

Нагадаємо, це не вперше родина громадського діяча та кандидата в мери Львова Назарія Брезіцького фігурує у спробах зaхоплення землі під будівництво у Львові. Нещодавно Назарій Брезіцький потрапив у скaндал із нeзаконним зведенням альтанки на вул. Генерала Тарнавського.

Share.