Біля Ратуші встановлюють питний фонтан

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові «Львівводоканал» розпочав монтування питного фонтану на площі Ринок біля входу у Ратушу. Майбутній фонтан буде дворівневим, тож ним зможуть користуватися також маломобільні та дітки.

Загалом місто планує встановити 5 питних фонтанів у центральній частині міста. Вони будуть двох типів — чотири дворівневі та один трирівневий із чашею для собак чи котиків. Питні фонтани обійшлись місту 587 тис грн.

“Працівники саме зараз встановлюють конструкцію фонтана на пл. Ринок та прокладають водовідведення для нього. Дизайн фонтанів погодило міське управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Готовий фонтанчик на пл. Ринок буде передано на баланс Галицької районної адміністрації для подальшого обслуговування.

Після завершення монтажних робіт, фонтанчик тестуватимуть, а воду додатково перевірять у лабораторії «Львівводоканалу». Вода до питного фонтанчика потраплятиме переважно із підземних джерел наших свердловин поблизу міста Стрий. Тому львів’яни та гості міста матимуть змогу напитися з фонтану на пл Ринок чистої артезіанської води. Роботи на площі плануємо завершити орієнтовно до 4 серпня”, – розповіли у ЛМКП «Львіводоканал».

Загалом усі 5 фонтанів виготовлено з нержавіючої сталі і вони є стійкими до вандалізму. Важливо, що львів’яни не контактуватимуть губами з металом фонтанчиків — стійкий потік води дозволить напитися без контакту із краном, що важливо в умовах карантину.

Заплановано встановити питні фонтанчики:

  • на площі Митній;
  • поруч із пам’ятником Тарасу Шевченку;
  • поруч із Пороховою вежею;
  • поруч із Оперним театром в ході реконструкції площі.

Зовнішній вид фонтанів погодило міське управління архітектури та урбаністики. Вони будуть або сірого кольору, або матимуть металеве матове покриття.

Share.