12 жовтня близько 7.30 на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Солонка Пустомитівського району сталося потрійне ДТП.
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись мікроавтобус «Рено Мастер», яким керував 23-річний львів’янин та «Сеат Кордоба» під керуванням жителя міста Жовква віком 51 рік.
Після цього зіткнення легковик зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2109, за кермом якого перебував 33-річний львів’янин. Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали водій «Лади», а також водій та 28-річний пасажир «Сеата».
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/121065518_5056597694380595_3256727026876311933_n.jpg)
Фото поліції
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/121498087_5056597567713941_6643806738171843549_n.jpg)
Фото поліції
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/10/121492480_5056597387713959_2661736521564274340_n.jpg)
Фото поліції
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.