Субота, 25 Вересня

Біля Львова за 2 млн доларів продають особняк львівського генерала Ткачука

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У селі Солонці, одразу біля Львова, виставили на продаж елітний особняк, що належить сім’ї ректора Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного генералу Павлові Ткачуку, за майже 2 мільйона доларів. Про це повідомляють Наші Гроші. Львів.

Оголошення про продаж елітного особняка у Солонці за 1,95 млн доларів з’явилось на сайті OLX 7 липня.

Особняк, за даними журналістів Наші Гроші.Львів, належить ректорові Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного генералу Павлові Ткачуку, хоча він ніколи не фігурував у декларації генерала, тому що записаний на його родину.

«Пропоную на продаж ВІП будинок в Солонці (початок). 650 кв. м, 30 сотих землі. На першому поверсі знаходиться робочий кабінет і 2 зали. На другому поверсі 2 спальні, гардероб, санвузол. На третьому поверсі 4 спальні, вітальня, санвузол, гардероб, 2 балкони. В цокольному поверсі є ще одна кімната, санвузол, кухня. Зроблений ремонт з якісних матеріалів. Індивідуальне опалення», – йдеться в оголошенні.

Фото з OLX

Фото з OLX

Фото з OLX

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок. Родина племінниці генерала мешкає в місті Бердичів (Житомирська область), де займається успішним бізнесом – виготовленням автомобільного скла на заводі Safe Glass Factory.

Фото з OLX

Фото з OLX

Фото з OLX

Про те, що генерал Ткачук мешкає в Солонці в незадекларованому будинку, «Наші гроші. Львів» писали ще у 2017 році. Тоді вони з’ясували, що племінниця генерала стала власницею цього будинку у грудні 2016 року. Але з огляду на соціальне життя її родини, відбувалось воно саме в Бердичеві, а не в Солонці. З того часу власність не змінювалась, про що свідчать дані з Єдиного державного реєстру нерухомого майна.

В Солонці є ще один особняк площею 260 кв.м., пов’язаний з генералом Ткачуком. Відразу навпроти ВІП-помешкання, що продається, є дещо скромніший будинок. Про це він вказав у своїй декларації за 2019 рік

Він належить сестрі генерала Ніні Шкляренко, власне матері Анни Сенаторової, яка також мешкає в Бердичеві. А в цьому будинку, за даними останньої декларації, мешкає генерал Ткачук. Сестра надала йому будинок в користування безоплатно. А його зять Руслан Сапіга також безоплатно дав у користування автомобіль Hyundai Sonata.

Share.