Біля Києва почали висаджувати лавандове поле

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У дендропарку “Добропарк” на Київщині висаджують близько 25 тисяч кущів лаванди. Про це повідомляється на сторінці парку у Фейсбуці. Лавандове поле чекатиме на відвідувачів вже у 2021 році.

«Вже наступного року хвилясті лінії перетворяться в лавандові ріки. І зовсім скоро ця сонячна галявина стане місцем естетичної насолоди, купи гарних фото, дихальної терапії, спокою та єднання з прекрасним від раннього літа, до самої осені», – йдеться у повідомленні.

Лавандовому полю бути!🌾💜☀️Саме зараз наші садівники висаджують 25 тисяч кущів лаванди, примножуючи колекцію Добропарку!…

Gepostet von Добропарк am Mittwoch, 10. Juni 2020

Лавандове поле зацвіте вже 2021 року та тішитиме відвідувачів з раннього літа до початку осені. Відкриття самого парку заплановано з 18 червня 2020.

Дендропарк розташований у селищі Копилів Макарівського району Київської області (18 км від Києва).

Нагадаємо, цей дендропарк відкрили недавно. У “Добропарку” висадили також понад мільйон тюльпанів, а точніше 1 млн 270 тисяч. Площа дендропарку – 400 футбольних полів. Там уже висадили приблизно 44 тис. дерев та кущів, 13 га газонів, більше 1 млн тюльпанів 80 сортів, облаштували систему поливу довжиною в 38 км. Над цим працювали півтора року.