Біля дипломатичних установ РФ в Україні встановили білборди з гербом контррозвідки СБУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В Україні біля дипломатичних представництв РФ у Києві, Одесі та Львові встановили білборди з гербом департаменту контррозвідки Служби безпеки України, а в Харкові – створили патріотичний мурал. Про це повідомляє пресслужба відомства у Facebook.

Біля Генерального консульства Російської Федерації у Львові встановили білборд з гербом контррозвідки Служби безпеки України.

Як повідомила Суспільному речниця управління СБУ у Львівській області Роксолана Яворська, у відомстві не дізнавалися, хто встановив такий біл-борд. На офіційному Telegram-каналі Служби безпеки України опублікували допис, де повідомили, що такі ж зображення на білбордах встановили й у інших містах України.

Львів

Як повідомили у соціальних мережах мешканці Харкова, мурал поруч із російським консульством присвячений Департаменту контррозвідки Служби безпеки України. Автори муралу зобразили орла, що тримає кігтями двоголову змію, під якою розташоване гасло Департаменту “Aquila non captat muscas” (“Орел мух не ловить”).

Новый мурал на стене смотрящей на российское консульство. "Орёл мух не ловит." Символ украинской разведки. На правильном месте мурал.

Gepostet von Eduard Rubin am Mittwoch, 10. Juni 2020

“Біля російського посольства у Києві та консульств у Одесі і Львові з’явились біл-борди з гербом контррозвідки Служби безпеки України. А у Харкові — гарний патріотичний мурал. Привіт від СБУ до так званого “Дня РФ”, – йдеться у дописі СБУ.

12 червня в РФ відзначається День Росії. Цього дня у 1990 році було прийнято Декларацію про державний суверенітет РРФСР.