Вівторок, 27 Лютого

Біля Донецька загинув командир Руслан Коваль, який воював за Україну з 2014 року

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

2 квітня у бою з російськими окупантами загинув 49-річний військовий зі Сокільників Руслан Коваль. Командир взводу безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади поліг за Україну під час виконання бойового завдання, пише Твоє Місто.

Мешканка Сокільників та подруга захисника Уляна Солонюк розповіла у коментарі Tvoemisto.tv, що насправді це велика втрата не тільки для рідних та друзів, а й для побратимів. З 2014 року Руслан Коваль безперервно воював на передовій на Сході. Упродовж двох років був снайпером, проте отримав поранення й надалі не міг виконувати цю роботу за станом здоров’я, тому був переведений в іншу бригаду.

«Втрата Руслана не тільки людська. Це надзвичайно велика втрата для його побратимів. Він був командиром взводу розвідки, багато займався забезпеченням тилової частини бригади. Коли спитала в побратимів Руслана, з ким тепер комінукувати, ніхто не знає. Ми знали, що допомагаємо, і все їде туди, куди потрібно. Руслан – така людина, яка завжди дбала про всіх», – каже Уляна Солонюк.

Вона додає, що після загибелі командира його побратими вже помстилися ворогу – знищили два танки окупантів, які вбивали українських захисників.

У 2017 році Руслан Коваль став почесним мешканцем Сокільників. Тепер же військове командування подало ім’я захисника для присвоєння йому звання Героя України за вагомий внесок у захисті Батьківщини.

У Героя залишились дружина Ірина та син Роман.

5 квітня тіло загиблого воїна привезуть додому. Завтра, 6 квітня, о 11:00 год відбудеться прощання з Русланом Ковалем у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла у Львові. Похоронять захисника на місцевому кладовищі у Сокільниках.