Неділя, 14 Квітня

Більше третини українців не знають, хто такий Денис Шмигаль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14% українців довіряють прем’єр-міністру України Денисові Шмигалю, а 39% – йому не довіряють. Однак, загалом, 36% взагалі не знають, хто це. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 12-13 травня 2020 року.

Єдиним політиком України, який має позитивний баланс довіри залишається президент Володимир Зеленський. Йому цілком або скоріше довіряють 57% опитаних, зовсім або скоріше не довіряють 37%.

Найбільшою недовірою серед українців і далі користаються Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. П’ятому президентові України не довіряють 76% респондентів і лише 20% довіряють. Лідерці “Батьківщини” не довіряють 72%, а довіряють 22%.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Нагадаємо, Денис Шмигаль народився у 1975 році у Львові. Він став першим львів’янином, який очолив Уряд.