Неділя, 26 Травня

Bayraktar презентував новий безпілотник, який виготовлятимуть в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий БПЛА оснащений реактивним двигуном та найсучаснішими датчиками для контролю. Він здатний до агресивного маневрування та має штучний інтелект, – розповів турецьким ЗМІ технічний директор Сельчук Байрактар.

Про це повідомляє турецьке інформагентство Anadolu і низка профільних ЗМІ.

Безпілотний військовий літак Bayraktar Kızılelma (“Червоне яблуко”), розроблення компанії Baykar Makina, представили у місті Самсун на півночі Туреччини 30 серпня.

Бойова машина презентована у рамках авіаційно-космічного фестивалю TEKNOFEST KARADENİZ на чорноморському узбережжі Туреччини.

Дрон планується випускати також і на заводі, який Baykar Makina збирається збудувати в Україні. Перший політ Kizilelma заплановано на 2023 рік.

Kızılelma позиціонують як палубний надзвуковий БпЛА з турбореактивним двигуном.

Наразі відомо, що він може нести 1500 кг корисного навантаження (озброєння, пристрої тощо). Максимальна швидкість — 900 км/год. Дальність польоту — 930 км, а робоча висота 10 668 м. У повітрі він може працювати п’ять годин.

Творець серії БПЛА Bayraktar технічний директор компанії Baykar Teknoloji Сельчук Байрактар заявляв, що вважає системи, подібні до Bayraktar Kızılelma, майбутнім військової авіації, оскільки вони здатні до “агресивного маневрування” і мають розвинену систему штучного інтелекту.