Байдену пропонували зустріч із Зеленським на кордоні чи у Львові, він наполіг на візиті в Київ – ЗМІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президенту США Джо Байдену представили низку планів щодо поїздки в Україну, які не включали візит до Києва, але він наполіг на поїздці в столицю.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це пише журнал Rolling Stone із посиланням на високопоставленого чиновника Білого дому.

Одна з ідей передбачала зустріч Байдена і президента Володимира Зеленського на польсько-українському кордоні. Інша – провести зустріч у Львові, який з початку війни кілька разів зазнавав російських авіаударів, але залишається відносно безпечним порівняно з важкими боями на східному фронті.

Враховуючи той очевидний факт, що Україна є активним полем бою, як Секретна служба, так і Міністерство оборони США мали заперечення з точки зору безпеки щодо деяких з представлених планів.

Високопоставлений чиновник Білого дому заявив, що занепокоєння були викликані “непередбачуваністю навколишнього середовища і зменшенням рівня безпеки, необхідного для підтримки пересування президента”.

Зрештою, Байден обрав Київ, місто, яке є символічним жестом рішучості України після того, як російські війська намагалися захопити столицю на початку війни минулого року, але зазнали невдачі.

Раніше ЗМІ повідомили, що Байден прибув до Києва після багатогодинної подорожі потягом від кордону з Польщею. При цьому Білий дім до останнього тримав поїздку в таємниці і навіть заперечував її.

Байден під час візиту до Києва анонсував новий пакет військової допомоги від США та додаткові санкції проти Росії за агресію.