Понеділок, 20 Травня

Байден: Зеленський не хотів чути попередження про вторгнення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент США Джо Байден заявив, що президент України Володимир Зеленський відкидав його попередження про те, що росія вторгнеться до України.

Про це Байден сказав  у п’ятницю під час політичного збору коштів у Лос-Анджелесі, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на агентство Bloomberg.

“Я знаю, що багато людей думали, що я, можливо, перебільшую, але я знав, і ми мали дані для підтвердження, що він (путін. – Ред.) збирається перейти кордон. Не було жодних сумнівів. І Зеленський не хотів цього чути, і багато людей також”, – сказав президент Джо Байден.

Він утім визнав, що можливість повномасштабного вторгнення президента росії Владіміра путіна могла видаватися надуманою.

“Я розумію, чому вони не хотіли цього чути, але він увійшов”, – сказав президент США.

Байден звинуватив путіна у “спробі знищити культуру, не лише націю, а й культуру” України, і сказав, що російський лідер вважає столицю України Київ “престолом матінки-росії”.

Сполучені Штати почали піднімати тривогу через підготовку росії до вторгнення в Україну за багато тидняв до того, як путін оголосив про “спецоперацію” 24 лютого.