Банки перевірятимуть доходи українців на законність: що потрібно знати

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За розпорядженням НБУ починаючи із вересня українські банки будуть перевіряти легальність доходів своїх клієнтів. Ця норма діятиме й у відношенні до юридичних осіб.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на ТСН.

Банки зобов’язані розпочати перевірку, якщо сума вкладу сягає 150 тисяч. Для доведення легальності власних грошей необхідно надати довідку про доходи, або довідки про отримання спадку чи договору про продаж наприклад, авто.

Нагадаємо, минулого тижня набула чинності постанова Національного банку України, в якій населенню дозволили знімати долари або євро з поточних та депозитних рахунків без будь-яких обмежень. Цей ліміт НБУ встановив три роки тому, щоб призупинити відтік валюти з банківської системи.

Нагадаємо також, в Україні продовжується обговорення перспектив курсу валют до кінця поточного року. Прогнози даються самі різноманітні.

Додамо, банкіри викрили винного у стрибку долара. Зазначається, що один з банків з іноземним капіталом подав заявку на купівлю гігантської, як для українського міжбанку суми – 20 мільйонів доларів. Це викликало ланцюгову реакцію, і одразу декілька банків, що скуповували валюту, подали нові заявки по підвищеному курсу.