Понеділок, 4 Березня

Baldinini: через століття до світової слави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Baldinini – один найбільших та найуспішніших брендів Італії. Він спеціалізується на створенні високоякісного взуття ручної роботи. Що дозволило цій компанії стати відомою та шанованою у всьому світі?

Історія Baldinini вже нараховує більше 100 років. Адже він почав існувати ще на початку минулого століття у 1910 році. Голова родини Бальдініні вирішив створити невелику майстерню для виготовлення взуття. 

Подібне рішення було досить неочікуваним для тогочасного суспільства. Тоді чоботарі особисто приходили до клієнтів додому, пропонуючи свої послуги. У жителів невеликого італійського містечка Сан-Мауро-Пасколі з’явилася унікальна можливість носити гарне взуття від Бальдініні. 

Поступово невеликий сімейний бізнес розвивався. Удосконалювалися способи виготовлення взуття, почалися перші експерименти у цій сфері. Не дивлячись на роки процвітання та успішної роботи, фірма була на межі закриття під час Другої Світової війни. Але цю кризу Бальдініні змогли подолати і зберегти роботу майстерні. Вона перетворилася у потужну компанію, що поступово захоплювала не тільки італійський, а й світовий модний ринок. 

Джиммі Бальдініні – потужний мотор італійського бренду

Здається, що компанія з Італії була просто приречена на успіх, коли її управління перейшло до молодого Джиммі Бальдініні. Він є онуком засновника, а тому законим спадкоємцем цього модного бізнесу. Проте сім’я бачила в ньому талановитого і відомого музиканта. Декілька років чоловік навіть навчався в консерваторії. Проте в один момент він вирішив полишити музичну кар’єру та присвятити себе моді та красі. І це рішення стало доленосним як для чоловіка, так і для роботи компанії.

Управлінням сімейною справою він зайнявся в 70-х рр. 20 століття. Він взяв на себе повну відповідальність за весь подальший розвиток бізнесу. Чоловік вирішив провести ґрунтовну реформу роботи Baldinini. Почалася абсолютно нова ера життя італійського бренду, яка була наповнена великою кількістю змін та модернізацій. І таке повне оновлення вже скоро принесло свої результати. Про компанію почали говорити у всьому світі. 

Велику роль в цьому зіграв випуск культової моделі босоніжок у 1974 році. Вони буквально підкорили модну публіку з першого погляду. Тоді в день необхідно було створювати по 500 пар, і більшість етапів виконувалися вручну. Дизайн виробів того періоду відрізнявся практичністю та елегантністю. 

Працюючи над тією чи іншою моделлю, Бальдініні намагався створити дещо незвичайне та яскраве. Але при цьому він не забував притримуватися у своїй роботі столітніх традицій. 

Розповідаючи про той чи інший бренд, ми часто уявляємо його певну відмінну рису, що є характерною тільки для нього. И випадку з компанією Baldinini, це конкретна пара туфель – «Модель 75», яка підкорила багато жіночих сердець. Саме ці вироби дозволили бренду вийти на світову модну арену і міцно закріпитися на ній. Розробкою цієї моделі займався сам Джиммі Бальдініні, і вклав в неї частинку своєї душу. І його старання були високо нагороджені великими продажами цього взуття. 

«Модель 75» представляє собою босоніжки-сабо без п’ятки. Такий цікавий фасон вмить став популярним. Їх успіх пояснювався ще тим, що у конструкції та дизайні були присутні усі риси, яких потребувала справжня, витончена леді. Вони відрізнялися жіночністю, елегантністю та своєрідним витриманим стилем. Окрім того, вони яскраво відображали самобутність італійської взуттєвої культури. 

В наш час, Baldinini представляє собою успішну та відому компанію, яка продовжує розвиватися, приваблюючи до себе все більше нових прихильників з різних куточків світу. Тепер він є не лише спадщиною відомої родини Бальдініні. Цей бренд став складовою потужного холдингу Mariella Burani Fashion Group. Він увійшов до нього після поглинання компанією Antichi Pellettieri. Це сталося на початку 2001 року. І подібні метаморфози призвели до певних, дещо кардинальних змін у політиці модного бренду. 

Тепер Baldinini не є просто фірмою з виготовлення якісного чоловічого та жіночого взуття. Це справжній модний будинок, якій вже має більш широкий асортимент продукції. Він випускає косметику, аксесуари, парфуми, одяг, нижню білизну. Не дивлячись на кадрові зміни, бренд залишається вірним своїм принципам, що формувалися роками плідної праці. Якщо звернути увагу на одяг і взуття Baldinini останніх років, то можна помітити, що всі вироби пов’язані між собою за особливою естетикою та стилем. В них ще досі можна простежити єдину та неповторну гармонію краси. 

Цікаво, що бренд має навіть власний музей. В ньому зберігаються більше 4000 пар взуття. Він розкриває усю багату та тернисту історію компанії: від заснування до наших днів. 

Зараз у всьому світі активно працюють близько 100 монобрендових магазинів в 23 країнах світу. Але окрім них, продукцію італійської компанії можна придбати на інтернет-ресурсах. В різних країнах він має офіційних представників, що реалізують виключно оригінальну продукцію. Наддавайте перевагу перевіреним онлайн-магазинам з гарною репутацією та схвальними відгуками. І не відмовляйте собі у задоволенні бути власником справжньої італійської речі від відомого бренду.