Понеділок, 20 Вересня

Бабак Тимко навіщував початок весни через шість тижнів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На Харківщині 15 рік поспіль розбудили головного синоптика та віщуна країни – бабака Тимка III. Тож коли Тимка розбудили, він не побачив своєї тіні, а це значить, що весна в Україні настане вже через 6 тижнів, передає кореспондент УНН.

“Свою тінь він не побачив, це значить, що весна прийде вже незабаром та буде теплою і сонячною. Самого ж Тимка будити не знадобилося, через теплу зиму тваринка майже не спала”, — розповів хранитель бабака Віктор Кокарський.

© unn.com.ua

Крім прогнозу погоди, харківські бабаки вже не перший рік поспіль роблять абсолютно точні віщування щодо питань, які турбують українців. Минулі роки батько Тимка Третього Тимко Другий передрікав коливання курсу долара, а в тому році напророчив безвіз. Цього ж року організатори пробудки Тимка також поставили йому незвичайне питання: “Чи є життя на Марсі?”. Таке питання приурочили до 6 лютого, коли у США планують запускати ракету Фалькон на Марс. І за версією Тимка, Третього, люди — не єдині живі створіння у галактиці. Бабак вважає, що життя на Марсі є.

Крім того, під час свята пробудження бабака студенти біологічного факультету ХНУ ім.В.Н.Каразіна звернулися до Міністерства екології України з проханням профінансувати їм експедицію, для того, щоб юні науковці порахували кількість бабаків в Україні. Бо за словами вчених, через війну на сході та браконьєрство — цих пухнастих пророків в нашій країні лишилося дуже мало.

Share.