П’ятниця, 24 Травня

Автостанцію на площі Двірцевій закрили на ремонт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із понеділка, 25 березня, автостанцію на площі Двірцевій у Львові закрили. Тепер автобуси тут не зупиняються. Для того, щоб відшукати власний маршрут, потрібно йти до парковки, що поруч, або Приміського вокзалу, передає Zaxid.net.

Закриття автостанції — черговий етап реконструкції площі перед головним залізничним вокзалом. Біля неї збудують нові зупинки та спеціальну парковку для автобусів. Але спочатку демонтують аварійне покриття.

Придбати квитки на автобус тепер можна у касі біля парковки. Тут зупиняються міжнародні автобуси та рейси до Трускавця, Моршина і Східниці. Решта — їдуть до Приміського вокзалу. Через те, що немає пояснювальних схем, багато пасажирів ходять у пошуках свого автобуса. Де його зупинка — чи на парковці чи на Приміському – точно не знають.

© facebook.com/LvivTransportInfrastructure/

Зміни руху уникнули тільки трамваї. Вони ще місяць курсуватимуть до вокзалу. А от приватний транспорт їздитиме інакше.

Із вівторка, 26 березня, частково перекриють вулицю Чернівецьку. Її права частина буде закрита, а на лівій організують реверсний рух. Тож до вокзалу радять добиратися громадським транспортом — трамваями та автобусами.

Тимчасова схема

© facebook.com/LvivTransportInfrastructure/

Невдовзі на вокзалі з’являться працівники з касовими апаратами. Тож стояти в черзі за квитком вже не доведеться. Загалом реконструкція площі Двірцевої триватиме до кінця наступного року. Та автостанцію відкриють раніше — після того, як її облаштують.