Неділя, 26 Травня

Автобусний оператор FlixBus вперше оголосив про початок внутрішніх рейсів Україною

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міжнародний автобусний оператор FlixBus анонсував в 2020 році розвиток внутрішніх рейсів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія планує вихід на ринок країн Балтії і розвиток внутрішніх рейсів в окремих країнах, включно з Україною.

У FlixBus додають, що успіх на українському ринку спонукав до подальшого розвитку в регіоні, наступний крок – вихід у країни Балтії.

“У 2020 році FlixBus має на меті з’єднати Естонію, Латвію та Литву міжнародними рейсами з західною Європою”, – додали в компанії.

Крім цього, на 2020 рік компанія анонсувала розвиток внутрішніх рейсів у трьох країнах – Великобританії, Португалії та Україні.

Нагадаємо, у 2019 році FlixBus вийшов на український ринок, запустивши регулярні міжнародні рейси, які об’єднують 10 українських міст (Київ, Львів, Одеса, Житомир, Рівне, Вінниця, Умань, Хмельницький, Тернопіль та Ужгород) прямими сполученнями з 44 містами Європи.

“У 2020 році FlixBus планує збільшувати кількість міжнародних ліній з України, але важливою метою є запуск внутрішніх перевезень”, – йдеться у повідомленні.

“Ми бачимо величезний інтерес до рейсів всередині України. Лише за офіційними даними, міжміським автобусним сполученням в Україні користуються біля 14,8 млн пасажирів на рік і сьогодні пропозиція по комфортним, безпечним і доступним автобусним подорожам є недостатньою.

Мережа внутрішніх ліній в Україні є в наших планах на 2020 рік, і ми також працюємо над відкриттям внутрішніх продажів на наших міжнародних лініях”, – заявив директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман.