Вівторок, 28 Травня

Авіанапрямки, які відкриють зі Львова у 2020 році

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Приріст пасажиропотоку міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького 2019 року становив 38,8%, а рейсів, порівняно із 2018 роком, побільшало на 22,9%.

Львівський аеропорт не зупиняється на досягнутому і продовжує відкривати все нові і нові авіанапрямки.

Ми дослідили, до яких міст у наступному році зможемо полетіти на пряму у 2020 році.

Рим

Із 29 березня український лоукостер SkyUp відкриває рейси до італійської столиці. Рейси виконуватимуться у вівторок, четвер та неділю включно до 24 жовтня 2020. Вартість квитка: від 1 387 грн.

Неаполь

Початок польотів – 30 березня також від SkyUp, рейси виконуватимуть у понеділок і п’ятницю. Ціни розпочинаються від 1147 грн у один бік. Бронювання доступне до 23 жовтня.

Мілан-Бергамо

І ще один рейс від SkyUp, який відправиться у перший політ 30 березня. Рейси виконуватимуть у понеділок і п’ятницю. Ціни розпочинаються від 1387 грн. Забронювати квитки можна до 23 жовтня 2020 року.

Батумі

Батумі/фото ілюстративне

Цей авіанапрямок для Львова не новий, адже свого часу туди зі Львова літали МАУ та Yanair. Тепер же ці рейси до Батумі (Грузія) виконуватиме щовівторка та щоп’ятниці український лоукостер SkyUp. Cтартва ціна квитків від 1610 грн. Виконання рейсів стартує з 29 травня.

Бургас

Бургас/фото ілюстративне

Ще один курортний авіанапрямок, до якого SkyUp виконуватиме регулярні рейси це Бургас (Болгарія). Польоти на цьому напрямку компанія виконуватиме з 3 червня кожні 10 днів.

Барселона

Барселона/фото ілюстративне

З 29 травня SkyUp також виконуватиме рейси і до Барселони. Літатиме туди перевізник щовівторка та щоп’ятниці. Стартова ціна на квитки – 1918 грн. Раніше за цим напрямком літала МАУ.

Іракліон

Іракліон/фото ілюстративне

Цього напрямку наразі немає у системі бронювання, але його компанія  SkyUp теж планує відкрити зі Львова. Про це в інтерв’ю для 032.ua заявляв сам директор компанії Євген Хайнацький. Відомо лише, що спочатку компанія планувала раз на тиждень літати за цим напрямком. А 27 грудня Державіаслужба дозволила виконувати ці рейси двічі на тиждень.

Стамбул

Стамбул/фото ілюстративне

Ще один напрямок, який SkyUp наразі не анонсувала, але уже отримала на нього дозвіл, це Стамбул (Туреччина). Державіаслужба дозволила компанії літати по 4 рази на тиждень.

Познань

Познань/фото ілюстративне

З 1 квітня ірландський лоукостер Ryanair почне виконувати прямі авіарейси зі Львова до Познані (Польщі). Рейси здійснюватимуть двічі на тиждень, щосереди і щонеділі. Стартова ціна квитків – 24 євро.

Будапешт одразу від двох лоуокстерів

Будапешт/фото ілюстративне

Про відкриття прямого рейсу до Будапешта (Угорщина) спочатку повідомив угорський лоукостер Wizz Air. Виконання польотів стартує 3 червня і виконуватимуть їх щосереди та щонеділі. У системі бронювання квитки можна придбати за ціною 289 грн.

А вже через два дні про відкриття аналогічного авіанапрямку повідомила і Ryanair, до того ж анонсувала виконання польотів за цим напрямком на 2 місяці раніше – уже з 1 квітня. До того ж самі рейси також виконуватимуть щосереди та щонеділі. Стартова ціна квитків – 16 євро.

Белград

Белград/фото ілюстративне

За інформацією сербського профільного видання ex-yu-aviation, у літньому сезоні 2020 року рейси з Белграда (Cербія) до Львова відкриває компанія Air Serbia. Щоправда, цього напрямку ще нема у системі бронювання перевізника.