Авіакомпанія SkyUp відкрила нові напрямки зі Львова до Одеси та Херсона

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська лоукост авіакомпанія SkyUp оголосила про відкриття нових внутрішніх напрямків Львів – Одеса та Львів – Херсон. Окрім цього авіакомпанія відновлює колишні рейси зі Львова до Києва та Харкова.

Рейси Львів-Одеса виконуватимуть із 3 липня тричі на тиждень, а з середини липня двічі на тиждень – щовівторка та щоп’ятниці. Виліт зі Львова о 16:50, повернення з Одеси о 18:50, тривалість польоту лише 1 година!

Перший рейс Львів – Херсон заплановано на 4 липня, польоти відбуватимуться тричі на тиждень – щопонеділка, щочетверга і щосуботи. Виліт зі Львова о 15:55, повернення з Херсона о 16:20, тривалість польоту 1,5 години.

Квитки на обидва рейси вже у продажу на сайті SkyUp Airlines за ціною від 500 гривень (20 дол США) в один бік. Із собою можна брати безкоштовно одну ручну поклажу до 7 кілограм, або ж доплатити 230 грн за додатковий зареєстрований багаж до 23 кг.

Відновлення колишніх рейси зі Львова до Києва та Харкова:

  • Львів – Харків – від 730 грн
  • Львів – Київ– від 500 грн

Компанія SkyUp анонсувала відкриття рейсів зі Львова до Одеси ще минулого року. А про ймовірний запуск рейсів до Херсона стало відомо кілька місяців тому.

SkyUp планує з 1 липня почати польоти в Грузію і Албанію, а з 15 липня – в інші країни, якщо скасування заборон на в’їзд до них будуть проходити відповідно до попередніх домовленостей між країнами.

Зі Львова SkyUp літає ще до Києва, Харкова, Барселони, Бургаса, Батумі, Іракліона, Мілана, Неаполя, Рима, Парижа, Праги та Тель-Авіва.

Аеропорт «Львів» після карантину відновив роботу 19 червня.