Вівторок, 28 Травня

Авіакомпанія Ellinair літатиме зі Львова до Греції частіше

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Грецька авіакомпанія Ellinair з 2 червня вдвічі збільшить кількість рейсів зі Львова до Салонік й Іракліона.

Про це повідомляє прес-служба авіаперевізника на сторінці в Facebook.

“На сезон польотів літо 2019 авіакомпанія Ellinair практично вдвічі збільшила частоту рейсів за маршрутами: Львів – Салоніки (по четвергах і неділях з 02.06.2019 з періодичністю 7-10-14 днів) і Львів – Іракліон (по понеділках або четвергах із періодичністю 10-11 днів)”, – йдеться в публікації.

Таке рішення, зазначили представники летовища, пов’язано зі зростанням популярності серед туристів України грецького напрямку та збільшенням продажів турів на курорти цієї країни, як порівняти з аналогічним періодом минулого року.

Авіакомпанію Ellinair відрізняє надійність і регулярність рейсів, вона неодноразово потрапляла в рейтинги українських аеропортів, як кращий авіаперевізник країни.

Зазначається, що для українських пасажирів авіакомпанія пропонує безкоштовне перевезення багажу та ручної поклажі, харчування і напої на борту, безкоштовний переліт немовлят до 2 років, а також безкоштовні трансфери до кожного рейсу з усіх обласних центрів Західної України (Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький).