Четвер, 29 Лютого

«АВЕ Львів» призупинила вивезення сміття зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У понеділок, 12 червня, під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій Юрій Грибан, керівник компанії AВЕ Львів, заявив, що компанія тимчасово припиняє вивозити сміття зі Львова. Йдеться приблизно про третину сміттєвих маданчиків на території міста. Про це пише Zaxid.net.

«Станом на 1 червня компанія тимчасово призупинила надавати послуги [з вивезення сміття]. Причин є декілька. По-перше, відсутність офіційних сміттєзвалищ, які могли б приймати відходи зі Львова. У нашій області таких немає, за межі області теж, на жаль, припинили вивозити. Крім цього, 8 червня відбувся четвертий обшук, який проводився з 12:00 до 18:00. Блокується робота підприємства», – сказав Юрій Грибан.

За його словами, однією з причин припинення вивозу сміття з міста є також те, що місто заборгувало підприємству 3,5 млн грн. У коментарі ZAXID.NET заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак уточнив, що компанія АВЕ Львів обслуговує понад 300 майданчиків для збору ТПВ у Львові. Найбільше їх розташовано у Сихівському районі (151), а також у Залізничному та Шевченківському (по 60). Міська влада наразі не знає, хто вивозитиме сміття із цих майданчиків.

«Ми не зможемо силами наших перевізників [очищати ці контейнери]. У них немає фізичної можливості, а найголовніше немає куди возити 33% ринку, коли зупинився АВЕ», – сказав Сергій Бабак.

Додамо, що станом на ранок 12 червня найгіршою є ситуація з вивозом сміття з Сихівського району (182 переповнені майданчики) та Шевченківського району, де перенакопиченими є 130 майданчиків для збору ТПВ.

Нагадаємо, що комісія з надзвичайних ситуацій Львівської міської ради прийняла рішення звернутись до уряду, РНБО та президента з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації.