Вівторок, 28 Листопада

АТП-1 запускає великі автобуси на маршрут №10

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівське комунальне АТП-1 запустить автобуси великого класу на маршрут №10, який пролягає від ТРЦ King Сross Leopolis через вул. Наукову до головного залізничного вокзалу.

Про це ZAXID.NET повідомила речниця підприємства Ірина Рєвунова. Планується, що великі автобуси виїдуть на маршрут на початку березня.

«До кінця наступного тижня плануємо запустити великі автобуси на 10 маршрут. Кількість автобусів згідно з паспортом маршруту», – повідомила Ірина Рєвунова.

Згідно із паспортом, на маршруті №10 має курсувати 10 автобусів у будні дні та 8 у вихідні. Сьогодні цим маршрутом їздять автобуси середнього класу [маршрутки] Богдан та Еталон.

Нагадаємо, що великогабаритні автобуси курсують за маршрутами №1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 8а, 9, 16, 29, 45, 46, 47а. Найближчим часом великі автобуси МАЗ та «Електрон» планують запустити на маршрут №18.

До слова, із 5 березня ЛКП «Львівелектротранс» запускає експериментальний трамвайний маршрут, що курсуватиме від Залізничного вокзалу до вулиці Вернадського, а із 7 березня від Академії Мистецтв до вулиці Миколайчука через Підзамче запустять трамвай №5. На маршруті працюватиме 5 вагонів.

Недавно концерн «Електрон» став переможцем міжнародного тендеру, проведеного згідно процедур Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на виготовлення 50 тролейбусів для Львова. Перші мають надійти за півроку після першого авансу, решта – впродовж 44 тижнів.

У планах міста – закупівля ще 100 нових автобусів, 10 трамваїв. Також тривають переговори щодо закупівлі електробусів.