АТП-1 запускає два великі низькопідлогові автобуси до Брюховичів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 10 грудня зі Львова до Брюховичів на один місяць тестово запустять 12-метрові автобуси, маршрут обслуговуватиме комунальне АТП-1, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

На тестовому маршруті працюватимуть два 12-метрові автобуси. АТП-1 наразі допрацьовує схему та графік руху цих автобусів.

«Сьогодні відбулась чергова нарада з селищним головою Володимиром Доманським, керівником управління транспорту Олегом Партикою, керівником «АТП-1» Орестом Хамулою. Відтак з 10 грудня плануємо запускати перші великі автобуси на Брюховичі для того, щоб покращити комфорт і якість перевезень для людей, які там живуть», – сказав заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Маршрут працюватиме у тестовому режимі один місяць. За словами в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партики, за цей час управління вивчить пасажиропотік і прийме рішення щодо збільшення автобусів на маршруті.

За словами Андрій Білого, Львівська міськрада почала перемовини із селищним головою Брюхович про запуск регулярного сполучення ще близько двох років тому. Коли навесні 2018 року АТП-1 оголосило про закупівлю у лізинг 150 автобусів МАЗ та 50 «Електронів», то у цій закупівлі вже були враховані пропозиції створення автобусного маршруту між Львовом та Брюховичами.

Нагадаємо, що петиція про запуск великогобаритних автобусів до Брюховичів на сайті ЛМР набрала 500 необхідних голосів у жовтні. Її ініціаторка Ярина Остапик зазначала, що автобусів «Богдан», які курсують сьогодні цим маршрутом, не вистачає, аби перевезти усіх пасажирів.

Сьогодні між Львовом та Брюховичами курсують два маршрути приватних перевізників: №22 («Фіакр-Львів») та №8 («Міра і К»). Обидва маршрути мають кінцеву зупинку у Львові на площі Святого Теодора.

Додамо, що 26 листопада АТП-1 запустило шатл-баси у Винниках, які курсують з вул. Забави. Також на маршрут №29 запустили 12-метрові автобуси.

Львів вже отримав 5 автобусів «Електрон», очікуючи ще на 45 одиниць найближчим часом. Також в місті вже є 89 нових МАЗів, очікуючи ще на 11 одиниці до кінця цього року.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР