АТП-1 запроваджує новий експериментальний маршрут до Рясного (Схема)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З четверга, 18 жовтня, львівське комунальне АТП №1 запускає експериментальний автобусний маршрут, який курсуватиме з мікрорайону Рясне-2 на пл. Кропивницького, повідомляє прес-служба.

«Ми проаналізували роботу маршруту №6А. Він протягом дня заповнений. Тому ми разом з управлінням транспорту запускаємо експериментальний маршрут сполученням Рясне-2 – вул. Сяйво – Привокзальний ринок – площа Кропивницького», – розповів директор АТП №1 Орест Хамула.

На експериментальному маршруті, який поки не матиме номеру, курсуватимуть п’ять 12-метрових автобусів – МАЗів та «Електронів» – з інтервалом близько 20 хвилин.

Орест Хамула зазначив, що маршрут працюватиме в експериментальному режимі три місяці. «Ми подивимось, як працюватиме маршрут, яка кількість пасажирів буде. Після трьох місяців підіб’ємо підсумки – можливо, треба буде змінити маршрут, продовжити тощо. І будемо приймати остаточне рішення. Думаю, що цей маршрут розвантажить Рясне», – сказав Орест Хамула.

Схема експериментального маршруту

Директор АТП №1 також закликав пасажирів оплачувати проїзд. «Ми проводили хронометражі на маршруті №6А. 60% пасажирів не платять за проїзд. Кожен п’ятий пасажир, який має платити, не платить. У мене велике прохання до мешканців Рясного платити за проїзд», – наголосив Орест Хамула.

Нагадаємо, з 13 серпня у автобусах маршруту №6А діє експеримент, який передбачає вхід до автобусів лише через передні двері та вихід через задні й середні. Однак близько 60% пасажирів цього маршруту і надалі не оплачують за проїзд.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, часто пасажири наполегливо вимагають відкрити середі і задні двері для входу, або ж безпідставно не платять з проїзд, навіть зайшовши через передні двері.

У зв’язку з цим, станом на початок жовтня у автобусах №6А не платять близько 60% пасажирів. Серед них є як пільговики, так і люди, які не платять за проїзд без жодних на це підстав. Неплатників, які не мають пільг, у автобусах маршруту №6А близько 20%.

Для забезпечення безперебійної роботи маршруту №6А АТП №1 закликає пасажирів оплачувати за проїзд.

Share.