Вівторок, 28 Червня

“АТБ” тимчасово запровадила обмеження для покупців на сіль та цукор

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У мережі супермаркетів «АТБ-маркет» з’явилися оголошення, які повідомляють покупцям про введення обмежень на продаж солі та цукру: одна людина може купити не більше двох пачок солі та 5 кг цукру.

Відповідна інформація стала відома з оголошення, розміщеного в прикасових зонах супермаркетів.

Керівник корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко підтвердив цю інформацію виданню «Наше місто» і запевнив, що це тимчасове явище.

«Ми змушені були ухвалити таке рішення. Воно тимчасове, поки ситуація із продовольчим ажіотажем та закупівлями не нормалізується. Крім того, є й такі, які купують товар у нас, а потім перепродують утридорого, користуючись панікою. Щойно ситуація нормалізується, обмеження буде знято», – розповів Демченко.

Нагадаємо, що державне підприємство, яке є одним із найбільших у Європі по видобутку солі, «Артемсіль» зупинило свою роботу ще в квітні у зв’язку з наближенням боїв. Продовжувати працювати було небезпечно, адже лінія фронту зовсім близько. Через це в Україні з’явився дефіцит солі.

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України пояснив ситуацію щодо обстрілів підприємства «Артемсіль» та Донецької області та спростував найпоширеніші фейки.

Share.