П’ятниця, 19 Липня

«АТБ» розпочала збір коштів на реабілітаційний центр «Незламні» у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У День Конституції України корпорація «АТБ» разом із компанією NTI Loyalty за підтримки міжнародної організації UNICEF запустили національний благодійний проєкт «Брайти». Проєкт покликаний підтримати лікування та реабілітацію дітей з вибуховими та вогнепальними травмами, отриманими внаслідок агресії росії.

Всі зібрані кошти спрямують на створення Національного центру реабілітації України «Незламні», що з’явиться в структурі Першого медичного об’єднання Львова.

«Команда корпорації «АТБ» вже надала українцям гуманітарної допомоги на суму понад 200 мільйонів гривень. Основні зусилля ми спрямували на надання допомоги мирним жителям під час евакуаційних заходів, населенню у містах прямих бойових зіткнень, медичним установам та дитячим лікарням, волонтерським організаціям.

Проєкт «Брайти» — дуже особливий для нас, і ми сподіваємося зробити вагомий внесок в успішне виконання його мети», — підкреслив Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

За покупки, зроблені в мережі «АТБ-Маркет» у період з 28.06.22 до 09.08.22 на суму не менше 99 грн у чеку або за покупку товарів-партнерів, покупець отримає фішки за акційною ціною 2 грн із українським супергероєм «Брайт». Всього у колекції — 32 унікальних героїв «Брайти». Скачавши додаток можна долучитися до гри у доповненій реальності.

«АТБ разом з компанією NTI Loyalty створили інноваційне рішення зі збору коштів через краудфандингову платформу «Брайти».. Брайти – це уявний світ супергероїв, які уособлюють справжніх героїв цієї війни, що наближають нашу перемогу.

Для багатьох дітей війна стала великим стресом, і дуже важливо пояснювати їм, що саме відбувається. Найкращий спосіб зробити це – через залучення до гри. Завдяки цій платформі ми плануємо залучити не тільки дітей, але й дорослих Українців, бо внесок кожного дуже важливий», — зазначив Костянтин Мельников, CEO NTI Loyalty.

Усі залучені кошти спрямують на створення реабілітаційного відділення у дитячій Лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова. Це є частиною проєкту Національного центру реабілітації України. Саме ця лікарня стала місцем порятунку для майже тисячі маленьких українців, які постраждали від війни.

«Ми створюємо Національний центр реабілітації України, щоб кожен українець, який постраждав від війни, мав змогу бути врятованим, протезованим і реабілітованим в своїй країні. Відтак підтримка національного благодійного проєкту «Брайти», який реалізується корпорацією «АТБ» у співпраці з компанією NTI Loyalty – це насправді підтримка наших маленьких пацієнтів», – повідомив Олег Самчук, генеральний директор Першого медичного об’єднання Львова.

За прогнозами ДСНС, навіть якщо війна завершиться сьогодні, на розмінування знадобляться ще 10 років. Проблема має прогресуючий характер та буде актуальною протягом декількох років після закінчення війни. Отже, потрібен системний підхід до її вирішення.

Національний реабілітаційний центр «Незламні» (UNBROKEN) стане першим в Україні центром, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітації зможе щороку 50 тисяч українців. Пацієнт не лише отримуватимете тут протез, а й успішно повертатиметься до повноцінного життя. До проєкту уже долучилися перші фінансові донори: компанії «АТБ», Symfony Solutions, Space Art, Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні.