Неділя, 25 Вересня

“АТБ” повідомила про підвищення цін через підняття цін постачальниками

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Компанія “АТБ-Маркет”, яка раніше обмежила продаж товарів в одні руки, вирішила підвищити ціни на товари першої необхідності і продукти харчування через підняття цін постачальниками.
Про це йдеться в повідомленні компанії, передають Українські Новини.

“Компанія “АТБ-Маркет” змушена підняти ціни на продукти харчування та товари першої необхідності. Така ситуація пов’язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торгової мережі АТБ, але і для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі. Зокрема, продукти так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35-128%, цукор-на 8%, макаронні вироби-на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно – 5%, яйця – 6%”, – сказано в ньому.

Повідомляється, що підвищення вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат виробництва, пов’язаних з карантинними заходами.

“Для підтримки стабільної роботи 1 094 магазинів торгової мережі АТБ і формування товарних запасів компанія змушена сьогодні виставляти на прилавки товари фактично за цінами постачальників. В даний час корпорація АТБ докладає всі зусилля, щоб забезпечити стабілізацію зростання цін з боку постачальників на продукти харчування і товари першої необхідності”, – підкреслюється в повідомленні.

Наголошується, що на поточний момент всі магазини мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій в необхідному обсязі.

При цьому компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільчих центрах для забезпечення споживчого попиту в разі його збільшення.

В умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 і оголошеного загальнонаціонального карантину корпорація АТБ здійснює свою діяльність у посиленому режимі у всіх регіонах України.

Також в АТБ відзначають підвищення попиту на деякі продукти. Збільшився попит на засоби особистої гігієни, такі як мило тверде та рідке (у тому числі антибактеріальне мило), вологі серветки (у тому числі антибактеріальні), сухі серветки, рушники, туалетний папір. Також спостерігається підвищення попиту на товари соціальної групи – крупи, макарони, цукор, консерви, масло.

Нагадаємо, для протидії поширенню коронавірусу львівська мерія обмежила допустиму дистанцію між покупцями у чергах до магазинів, аптек, АЗС, банків та інших закладів, які продовжуватимуть працювати в умовах карантину. Власники цих закладів мають визначити максимальну кількість покупців, які одночасно можуть перебувати у торговельних залах (з розрахунку вісім людей на кожні 100 м2). Усі, хто стоятимуть в черзі до крамниці, мають дотримуватися дистанції у три метри.

Share.