Неділя, 21 Квітня

Артисти Львівської опери отримали звання народних та заслужених

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський з нагоди 120-річчя від дня заснування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької підписав указ про відзначення державними нагородами працівників театру.

Відповідний указ №419 / 2020 від 2 жовтня опубліковано на сайті глави держави.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди 120-річчя від дня заснування Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької нагороджуються:

Почесним званням “Народний артист України”: солістка опери, провідний майстер сцени Наталія Дацько, солістка опери Любов Качала, диригент Мирон Юсипович.

Почесним званням “Заслужений артист України”: солістка опери Людмила Осташ, диригент-постановник Ірина Стасишин.

Почесним званням “Заслужений працівник культури України”: завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда, директор-розпорядник Андрій Митроган.

Нагадаємо, Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької 3-4 жовтня святкуватиме 120-річницю з дня заснування. З цієї нагоди відбудеться урочиста академія, гранд-концерти та інші знакові мистецькі події.