Неділя, 16 Червня

Арестович написав заяву про звільнення з ОП

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

17 січня Олексій Арестович написав заяву про звільнення з Офісу президента після реакції на його заяву щодо обстрілу Дніпра.

«Хочу показати приклад цивілізованої поведінки. Принципова помилка, отже, у відставку».

Арестович написав заяву на ім’я глави ОП Андрія Єрмака. Наразі невідомо, чи подав він відповідне прохання в ОП і чи задовольнили його.

Радник ОП також “пожартував” під власним дописом у соцмережі. За його словами, минулого разу, коли він хотів звільнитися, почалося повномасштабне вторгнення.

Сьогодні зранку Арестович заявив, що його висловлювання щодо російської ракети, яка зруйнувала будинок у Дніпрі, були помилкою, але вважає, що «рівень хейту» на його адресу «не можна порівняти з наслідками помилки в ефірі».

«Я припустився серйозної помилки в прямому ефірі. Неважливо чому її почули глядачі, але надалі буду суворіше ставитися до інформації, яку озвучую», — йдеться у повідомленні Арестовича в Telegram у вівторок, 17 січня.

Радник голови ОП додав, що він вибачається перед постраждалими та їхніми родичами, мешканцями Дніпра та всіма, кого глибоко поранила його «передчасна помилкова версія причини удару російської ракети в житловий будинок».

Проте, Арестович вважає, що рівень хейту на його адресу «не можна порівняти з наслідками помилки в ефірі».

«Це не дало ні репутаційних, ні юридичних наслідків для України. Але ті люди, які спеціально крутять цю тему, мають цілком конкретну мету. Москва розкручує її для ослаблення українського інформаційного впливу (У тому числі і на росіян)», — написав він.

«Мій менший брат несамовито волав». Дніпрянин, постраждалий від ракетного удару 14 січня, — про те, що пережив і як врятувався
На думку Арестовича, «українська опозиція у такий спосіб атакує владу, заробляючи політичні бали під час війни, думаючи про майбутні вибори».

«Робота на поділ українців у вирішальні моменти історії — найвдаліша стратегія Кремля, якою він успішно користувався останні 400 років, а може й більше», — написав він.

Коментуючи удар РФ по Дніпру, жертвами якого стали понад 40 людей, Арестович заявив, що російська ракета впала на будинок нібито через перехоплення української ППО.

Його слова одразу підхопили російські пропагандисти, видаючи їх за «офіційну позицію» України, яка «визнала свою провину» у смерті цивільних.

У зв’язку з цим Повітряним силам довелося спростовувати заяву Арестовича, пояснюючи, що в будинок влучила гіперзвукова крилата ракета Х-22, для перехоплення якої у ЗСУ жодних засобів просто немає.