Арешт з можливістю застави у 805 тисяч: військкому з Закарпаття Ярославу Дмитруку обрали запобіжний захід

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові суд обрав запобіжний захід начальнику ТЦК із Закарпаття Ярославу Дмитруку, якого підозрюють у залученні солдатів до будівництва власного будинку. Підозрюваного триматимуть під вартою, однак суд визначив, що він може вийти під заставу у понад 800 тисяч гривень.

Про це повідомили кореспонденти Суспільного із зали суду.

Судове засідання у справі проти начальника першого відділу Ужгородського районного ТЦК Ярослава Дмитрука розпочалося вранці, 7 серпня, у Личаківському районному суді Львова. Чоловік перевищив службові повноваження, що спричинило шкоду в умовах воєнного стану, наголосив прокурор Владислав Галушко.

“Віддавав накази, вказівки своїм підлеглим та відправляв їх на роботи до земельної ділянки, де вони будували фактично будинок, який юридично належить його братові. У зв’язку з чим ми просимо задовільнити дане клопотання і застосувати відносно Дмитрука Ярослава Вікторовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб”, — заявив Владислав Галушко.

І адвокат, і сам підозрюваний просили суд про більш м’який запобіжний захід, аніж тримання під вартою.

“Ще раз хочу сказати: я ніяким чином не збираюся впливати на хід слідства. Розумію, що зараз відбувається. Ще раз прошу вас врахувати мій сімейний стан – то, що я маю піклуватися за своїми рідними дітьми. Також за батьком”, — говорить підозрюваний Ярослав Дмитрук.

Судове засідання тривало понад дві години, після чого суддя Роман Грицко ухвалив запобіжний захід: тримання під вартою у Львівській установі виконання покарань №19 із правом внесення застави розміром 805 тисяч та 200 гривень.

“Після внесення застави підозрюваний звільняється з-під варти і зобов’язується перебувати у своєму населеному пункті, здати паспорти. У випадку невнесення застави строк тримання під вартою становитиме з 7 серпня до 2 жовтня”, — каже Роман Грицко.

За даними речниці спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлії Шевченко, йому може загрожувати до 12 років позбавлення волі.