Середа, 21 Лютого

“Арена Львів” заборгувала 2 млн зарплати і ще так раз комунальні послуги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Директор «Арени Львів» Юрій Майборода розповів про борги стадіону внаслідок карантинних обмежень, які торкнулись роботи стадіону з березня 2020 року.

«Із березня персонал« Арени Львів »майже не отримує зарплату – дуже мізерну частину. Тому що немає масових заходів – футбольних матчів, концертів. Зараз на стадіоні працює 64 людини.

Борги Арени великі, як для нас. Це все в порівнянні, але ми повинні по всіх статтях: і по зарплаті, і по електроенергії. Скажімо, по оплаті праці – це 2 мільйони гривень, десь такі ж цифри за комунальні послуги», – сказав Майборода.

Для прикладу, борг лише за транспортування електрики — 86 тисяч гривень, а «Арена Львів» має на рахунку лише 15 тисяч.

Як інформує Високий замок, через карантинні обмеження довелося суттєво зменшити ціну за оренду стадіону: для спортивного заходу — 150 тисяч гривень, а раніше найдешевша ставка була від 180 тисяч гривень.

Цьогоріч «Арена Львів» має отримати з державного бюджету 4,7 мільйона гривень. Пан Майборода каже, це мізер. Така сума дозволить покрити витрати хіба що на електроенергію та частково теплопостачання. Гроші на зарплату працівникам, каже директор «Арени Львів», потрібно заробити.

3 вересня збірна України зіграє проти Швейцарії на «Арені Львів» в рамках Ліги націй.  Однак поєдинок планують провести без глядачів, тому що УЄФА наразі забороняє присутність уболівальників. Таким чином матч транслюватиме телебачення.

«12 вересня у нас мав бути концерт групи «Без обмежень». Спочатку говорили про те, що частина глядачів зможе перебувати у чаші стадіону. Тепер це заборонили… Тож концерту не буде», – розповідає директор стадіону.

«Із львівськими командами Прем’єр-ліги, які у нас могли би потенційно грати, «Львовом» і «Рухом», ніяк не можемо домовитися про вартість проведення поєдинків. Ми погодилися опустити їм ціну нижче від можливої. Але ці футбольні клуби хочуть грати за умови, якщо оренда коштуватиме 150 тисяч гривень. Але їхня умова — щоб у цю вартість входили прибирання й охорона. Раніше такого не було: прибирання й охорона були за додаткову оплату. Це некоректна пропозиція. За таку суму оренди ми навіть на нуль не вийдемо! Залазити у ще більшу боргову яму не хочемо», – додав Юрій Майборода.