П’ятниця, 19 Квітня

Apple зареєструвала представництво в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія Apple зареєструвала товариство з обмеженою відповідальністю в українській юрисдикції. Відповідний запис з’явилася в державному реєстрі юросіб і фізосіб-підприємців.

На плани щодо запуску бізнесу Apple в Україні вплинув карантин, однак з квітня в реєстрі юросіб з’явився представник компанії.

Дата реєстрації ТОВ “ЕППЛ УКРАЇНА” – 15.04.2020, керівник – Роман Гуменюк, адреса реєстрації – IQ Business Center у Києві. Єдиний засновник і бенефіціар компанії – ірландська юрособа Apple.

Згідно відкритих даних, адреса засновника: Холліхілл, Корк, Холліхілл Індастріал Естейт, Ірландія.

Видання Liga.Tech зв’язалося з керівником ТОВ Романом Гуменюком. Він підтвердив, що очолює офіційне дочірнє підприємство Apple в Україні.

Також Гуменюк сказав, що на плани щодо запуску бізнесу Apple в Україні вплинув карантин.

“Через обмеження на перельоти і пересування іноземного менджмента поки складно щось планувати”, – повідомив представник компанії.

Імовірно, українська команда візьме на себе роботу з місцевими компаніями-партнерами (самі дистриб’юцією займатися не будуть, але можуть авторизувати ще кілька інших легальних постачальників) і займеться локалізацією продуктів (тобто переклад і культурна адаптація продукту до особливостей країни).

За даними AIN.UA, очікується, що оголошення про початок роботи підрозділу Apple в Україні може відбутися вже цього літа. Однак офіційно компанія поки не підтвердила свої плани працювати на українському ринку.

У 2017 році Apple Inc. зареєструвала в Україні торгову марку Apple Premium Reseller. APR дозволила надавати Apple послуги магазинам щодо демонстрації і роздрібної торгівлі комп’ютерів, програмному забезпеченню та споживчої електроніки.