Антиукраїнський фільм Олівера Стоуна, де про події останніх років розповідає кум Путіна, отримав нагороду в Італії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Документальний фільм «Відкриваючи Україну» («Revealing Ukraine»), продюсером якого є відомий голлівудський режисер Олівер Стоун, отримав нагороду фестивалю в Таорміні на Сицилії.

Про це в Інстаграмі повідомила одна із героїнь стрічки, дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко, пише Дивись.info.

«Вперше за 65-річну історію фестивалю Taormina Film Fest Україна отримала головний приз за кращий фільм «Revealing Ukraine» про події останніх років в Україні, які розпочалися 2014 року», – написала Оксана Марченко.

Вона вважає, що стрічка відкриє людям очі на реальність.

«Комусь ця правда може не сподобатися, значить, вони просто не хочуть миру», – резюмувала Марченко.

Раніше дружина Медведчука написала, що «Revealing Ukraine» покажуть у 50 країнах – від Австралії до США. Натомість в Україні стрічку планує демонструвати «112 Україна».

 

Отже «Revealing Ukraine» – документальний фільм про події на Майдані, конфлікт на Донбасі у зв’язку з втручанням Росії в американські вибори. Режисер стрічки – американець українського походження Ігор Лопатьонок. Натомість продюсер – тричі оскароносний режисер Олівер Стоун з’являється у фільмі як інтерв’юер. Він спілкується з кумом Путіна Віктор Медведчуком та його дружиною Оксаною Марченко, позиція яких щодо подій в Україні останніх років для нікого не є таємницею.

До речі, російські ЗМІ «високо» оцінили «Revealing Ukraine» як спробу «об’єктивно» показати події в Україні.

До речі, це не перший тандем Лотатьонка та Стоуна. 2017 року вийшов фільм «Україна у вогні», де Стоун брав інтерв’ю в українського екс-президента Віктора Януковича. Симпатії творців фільму були на боці втікача.

«Україна у вогні» теж була презентована на тому ж італійському фестивалі і зазнала шквалу критики. Згідно із стоунівською версією, Україна – не самостійна держава, а лише поле битви між Заходом та Сходом. У фільмі багато викривлених фактів, вільне трактування історичних постатей, а цілі століття просто зникли з української історії. Крім Януковича, у стрічці з’являлися Володимир Путін та Віталій Захарченко.

Олівер Стоун є давнім прихильником Володимира Путіна, конспірологічних теорій та критиком зовнішньої політики США. Свого часу він підтримав засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа та підписав у червні 2012 року петицію на підтримку заявки Ассанж про надання політичного притулку. У серпні 2012 року разом з режисером Майклом Муром написав у «Нью-Йорк Таймс» статтю про важливість Wikileaks і свободи слова. Персонально відвідала Ассанжа в посольстві Еквадору в Лондоні в квітні 2013 року.

У грудні 2014 року зробив заяву на підтримку російської версії про події в Україні, зобразив українську Революцію Гідності 2014 як «змову ЦРУ».

Україна, на думку Олівера Стоуна, була однією з головних цілей ЦРУ з самого початку «холодної війни». В інтерв’ю програмі «Недільний час» Першого каналу російського телебачення він цілком серйозно розповідав про те, що з 1949 року США скидали над Україною з парашутом «українських дисидентів», щоб вони діяли проти Радянського Союзу.

Оксана Дудар, Дивись.info.