Понеділок, 15 Квітня

Анджей Дуда заявив, що Польща підтримає Україну в боротьбі з російською агрeсією

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Польщі розпочав свій візит до України. Анджей Дуда відвідав польське військове кладовище в Биківні, де заявив про підтримку України на тлі агрeсії РФ.

Дуда сказав, що Польща є союзником України та стоїть “пліч-о-пліч перед обличчям нової російської агрeсії”, пише видання onet.

“Тієї агрeсії, що захопила Крим, що захопила землі Донецька й Луганська. Це трагедія, з якою Європа ніколи не зможе змиритися”, – додав президент Польщі.

За його словами, необхідно відновити Україні ті кордони, які повинні бути, і які є кордонами чесності, міжнародного права, справедливості та просто звичайної порядності. “Це те, чого вимагає сьогодні пам’ять про тих, хто похований тут, в Биківні, в цьому лісі”, – додав Дуда.

Президент Польщі перебуватиме з візитом в Україні до 13 жовтня. Сьогодні Дуда зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, а у вівторок обидва лідери відвідають Одесу та візьмуть участь у роботі українсько-польського економічного форуму. За результатами переговорів глав держав буде підписано низку двосторонніх документів.