Неділя, 26 Травня

Анджей Дуда перевіз онкохворих українських дітей до Італії у своєму президентському літаку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент Польщі Анджей Дуда перевіз до Італії онкохворих українських дітей на президентському літаку. Про це він зазначив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці, пише Твоє Місто.

Анджей Дуда, разом зі своєю дружиною Агатою Корнахаузер-Дудою, полетів із запланованим візитом до Італії та Ватикану. Користуючись нагодою подружжя зібрало з собою українських дітей, які хворіють на рак.

Дітей перевозили на президентському літаку. Вони продовжать своє лікування у педіатричній клініці у Римі, а разом із ними будуть батьки або опікуни.

«До Рима з нами прилетіли українські діти, для яких онкологічну терапію підготував педіатричний шпиталь Дитини Ісуса в Римі», – написав Дуда.

Як повідомила канцелярія президента Польщі, на борту президентського літака було п’ятеро онковхорих дітей з України зі своїми братиками і сестричками та опікунами. Наймолодшій пасажирці Вікторії було лише три місяці.

У шпиталі в Римі їх згодом відвідала перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда.

Також Анджей Дуда зустрівся із Папою Римським Франциском та запросив його відвідати Польщу, зазначаючи, що це буде нагодою зустрітися з двома народами – польським та українським з огляду на велику кількість українців у Польщі, які знайшли тимчасовий прихисток у їхній країні.