Анджеліна Джолі присвятила Україні пост в Instagram та показала жахливі кадри війни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голлівудська зірка Анджеліна Джолі присвятила Україні окремий пост на своїй сторінці в Instagram.

У ньому вона звернула увагу на те, що необхідно допомагати українським активістам та громадським організаціям напряму. Джолі зазначила, що громадські організації в Україні отримали лише 0,003% коштів, які були зібрані за кордоном. За словами знаменитості, ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій, пише ТСН.

“Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами з громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату”, – зазначила Джолі у своєму дописі.

Також акторка перерахувала декілька таких місцевих організацій та залишила посилання на них у своєму профілі. Одна з них – “Марш жінок”, феміністична ініціатива, заснована Оленою Шевченко. Вони керують прихистками для жінок і надають гуманітарну допомогу жінкам по всій Україні.

Casers евакуює людей машинами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. Вони проводять спеціалізовану евакуацію людей з особливими потребами.

GAR – громадська організація, яка підтримує людей із травмами хребта. Вони постачають високоякісні інвалідні візки та допомагають людям із травмами спинного мозку відновити незалежність.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі активно підтримує Україну, а 30 квітня 2022 року навіть приїжджала до Львова, де застала повітряну тривогу і ховалася в укритті.