Понеділок, 20 Вересня

Андрій Садовий заявив про повну відмову від хлорування води у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львів хоче повністю відмовитися від хлорування води у міських водогонах на початку наступного року. Про це заявив мер Львова Андрій Садовий.

«Щоб вода була такої ж якості, як її добувають у свердловинах, потрібно відмовитися від хлорування. Ми вже це почали робити. Для Франківського району і частини Сихівського ми використовуємо гіпохлорит натрію. Це звичайна сіль, безпечна і корисна. Наше завдання, щоб на початок 2021 року ми вийшли на 100% відмови хлору», — заявив Андрій Садовий.

План дій 24/7. Питна вода

ВОДА. Перший виклик, з яким мені довелось давати собі раду на початку роботи. Львів‘яни були змучені постійними обіцянками «цілодобової води» і не особливо вірили в результат. Сьогодні інші виклики, але один з них – якість води. Наш план – питна вода дуже високої якості з кранів в усіх львівських помешканнях. Коли, як і чому це можливо? Дивіться у відео. #ПланДій 24/7

Gepostet von Андрій Садовий am Freitag, 18. September 2020

«Наш план – питна вода дуже високої якості з кранів в усіх львівських помешканнях», – заявив Садовий, зауваживши, що повну модернізацію системи міського водостачання можна завершити за два-три роки.

Також планується зробити воду м’якшою шляхом знезалізнення води. Воду, яку ми отримуємо із Золочівського напрямку, має завелику твердість. Вода часто має колір не лише через зношеність мережі, але й через високий вміст заліза. Саме тому насосну станцію “Будзень-2” планують модернізувати.

Останній чинник – модернізація нашої системи, системи водопостачання. Усі труби міняють під час масштабної реконструкції вулиць і продовжують це робити. Садовий також сказав, що буде використовуватись технологія сухого льоду для очищення мереж та приведення до ідеального стану. “Вода, яка бере свій початок за сотні кілометрів від свердловини буде приходити до нашої домівки ідеальної якості, вона буде солодка”.

Share.