Неділя, 26 Травня

Андрій Садовий підтвердив, що більше не буде мером Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Моя задача сьогодні – працювати на рівні держави, адже тільки так я можу допомогти і Львову, й Одесі, й Харкову, й Миколаєву.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Андрій Садовий зізнався, що прийняв для себе остаточне рішення більше не балотуватися на посаду міського голови Львова.

«Закінчується моя третя каденція на посаді голови Львова – я був мером 13 років. Я б дуже хотів, щоби після мене приходили молодші, мудріші, талановитіші, більш успішні люди, і я максимально буду їх підтримувати.

Моя задача сьогодні – працювати на рівні держави, адже тільки так я можу допомогти і Львову, й Одесі, й Харкову, й Миколаєву. Адже сьогодні до 80% міст перебувають під впливом криміналітету, і також я бачу, як криміналітет хоче залізти у Львів – я цього не дозволю!» – наголосив Андрій Садовий.

Утім мер Львова не зміг чітко відповісти, який вектор роботи обрав для себе на майбутнє – політику, чи владу.

«Планувати в Україні щось наперед – це невигідна справа. Моя велика мета – збудувати країну, в якій хочеться жити. Ми маємо унікальний приклад Львова, на який «наїжджають», атакують, але це приклад публічного управління!», – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 4 березня Андрій Садовий подав заяву про відкликання своєї кандидатури з виборів Президента України після того, як 1 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.