АМКУ викрив змову на закупівлі щодо реставрації Собору Святого Юра у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ “Підприємство “Турист” та ТОВ “Будівельно монтажне підприємство Євробуд” за змову під час їх участі в торгах на закупівлю послуг з реставрації та пристосування будівель комплексу Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові. Про це повідомили у відомстві, передає “Еспресо.Захід”.

Як зазначається, торги оголосило управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації у 2021 року. Йдеться про закупівлю послуг з реставрації та пристосування будівель комплексу Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові. Загальна сума очікуваної вартості закупівель становила 2 192 146 грн.

“Обидві компанії, всупереч Закону України “Про публічні закупівлі”, узгоджували свої дії. Про це свідчать такі докази як використання відповідачами спільних ІР-адрес, наявність господарських відносин між ними тощо.

У зв’язку з цими та іншими виявленими фактами, адміністративна колегія Західного МТВ АМКУ оштрафувала згадані підприємства за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів на 68 000 грн кожного”, – йдеться у повідомленні.