П’ятниця, 24 Травня

Американський польовий госпіталь завершив свою місію на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польовий медичний госпіталь, який розташований на паркінгу одного з торговельних центрів Львова, завершує свою місію на Львівщині, але продовжить роботу в Україні.

У цьому госпіталі декілька десятків американських медиків безкоштовно надавали медичну допомогу переселенцям та всім, кому вона була потрібною в умовах війни. За три місяці роботи госпіталю тут надали допомогу чотирьом тисячам пацієнтів та провели понад сотню хірургічних втручань.

Колективу госпіталю вручив подяку від імені начальника Львівської ОВА Іван Собко.

“Десятки неурядових організацій констатували, що це надзвичайно високого рівня організований медичний військовий госпіталь, який допоміг декільком тисячам мешканців не лише нашої, але й інших областей. «Сумка Самарянина» стала першою організацією, яка предметно та системно надала допомогу медичній галузі Львівщини за що ми їм надзвичайно вдячні. Дякую усьому цивілізованому світу, який сьогодні стоїть на захисті України у боротьбі з російським агресором”, – сказав заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис привітав іноземних фахівців напередодні Дня медичного працівника.

“Це перший структурований та системно організований польовий госпіталь, які розпочав свою роботу від початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. Медики, які прибули для роботи у госпіталі, працюють у медичних закладах у США, а частина з них мають досвід роботи в Іраку. Це висококваліфіковані фахівці, які допомогли нашій обласній системі охорони здоров’я у час, коли розпочалася війна та нам була вкрай необхідна допомога іноземних партнерів за що ми їм надзвичайно вдячні”, – сказав Орест Чемерис.

Нагадаємо, організували розгортання госпіталю міжнародна гуманітарна спільнота «Сумка Самарянина» за підтримки Львівської ОВА.