Субота, 25 Березня

Американська організація надає 1 мільйон доларів на центр “Незламні” у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У центрі реабілітації “Незламні” Першого медоб’єднання Львова надають комплексну допомогу дітям і дорослим, які постраждали від війни, пише 032.ua.

10 грудня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, Перше медоб’єднання Львова та американська гуманітарна організація Direct Relief підписали меморандум про співпрацю. Першим її кроком стане надання 1 мільйона доларів на придбання критично необхідного реабілітаційного обладнання для центру “Незламні”.

“Я вражений роботою лікарні і вашою роботою, я вражений стійкістю всіх українців. Ви стикаєтеся з численними викликами, які виходять за межі поля бою, включно з тими, з якими стикаються постачальники медичних послуг, які постраждали від обстрілів, і люди, які отримали поранення під час бойових дій. Ми розуміємо, що для багатьох ці травми залишаться на все життя. Саме тому ми підтримуємо UNBROKEN. Ми дуже щасливі бути частиною цього проєкту, я дуже надихаюся Україною”, – зазначив президент і генеральний директор Direct Relief Томас Тіге.

За час повномасштабного вторгнення у центрі “Незламні” у Львові допомогу отримали понад 7 тисяч поранених українців. Це військові та цивільні, дорослі й діти.

“Загалом ми вже пролікували 80 тисяч переселенців. Ми дуже вдячні Direct Relief за підтримку незламних українців. Адже з цією допомогою ми отримаємо ще більше можливостей для лікування та реабілітації наших людей», – каже Олег Самчук, генеральний директор Першого медоб’єднання Львова.