Американський HBO відкрив безкоштовний доступ до деяких фільмів і серіалів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Американський канал HBO з 3 квітня відкрив безкоштовний доступ до деяких своїх фільмів і серіалів у рамках акції #StayHomeBoxOffice.

Усього доступно 500 годин безкоштовних фільмів і серіалів, повідомляє Buro. Серед них – серіали “Клан Сопрано”, “Кремнієва долина”, “Дроти”, “Віцепрезидент”, “Спадкоємці”, а також фільми “Покемон. Детектив Пікачу”, “Це безглузде кохання” та інші.

Серед дозволених стрічок: документалки “Справа проти Аднана Сайеда” і “МакМілліони”, серіали “Клан Сопрано”, “Прослушка”, “Віцепрезидент”, фільми “Покемон. Детектив Пікачу”, “Це безглузде кохання”.

Контент можна переглянути вже з 3 квітня в додатках HBO Now і HBO Go, а також на сайтах партнерів, що беруть участь в проєкті. Передплату оформляти не потрібно. В Україні для того, щоб зайти в додатки потрібен VPN.

Нагадаємо, HBO випустить новий епізод серіалу “Друзі” у травні. Весь основний каст серіалу візьме в ньому участь: Дженніфер Еністон (Рейчел), Кортні Кокс (Моніка), Ліза Кудроу (Фібі), Метт Леблан (Джоуї), Метью Перрі (Чендлер) і Девід Швіммер (Росс).

Share.